X
تبلیغات
رایتل

آخرین اخبار روزانه تلفن همراه

فروشگاه اینترنتی سیم کارت سروش سامانه 09357505050

سخنگوی همراه اول: مشترکان مراقب پیامک های سودجویانه باشند

دریافت لیست سیم کارت و خرید اینترنتی خطوط رند (ایرانسل - همراه اول - رایتل)

فروشگاه اینترنتی سیم کارت www.e24h.ir

کرمان میدان آزادی نبش خ استقلال مجتمع آریا طبقه اول فروشگاه سروش سامانه

تلفن: 09357505050


سخنگوی شرکت همراه اول گفت: تنها مرجع موثقی که قرعه کشی های این شرکت را نشان می دهد و مورد تایید ماست، سایت شرکت و بخش جوایز برندگان است.
 
آقاجانی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: مشترکان می توانند برای مطلع شدن از قرعه کشی ها و جوایز برندگان، به آدرس www.mci.ir مراجعه کنند.
وی گفت: ما به هیچ وجه از طریق پیامک در خصوص برندگان جوایز اطلاع رسانی نمی کنیم.
آقاجانی افزود: ممکن است درباره برخی طرح ها فقط در حد اینکه مثلا طرح هزاران لبخند بهاری انجام شد و قرعه کشی آن صورت گرفت، اطلاع رسانی شود.
وی با بیان اینکه پیامک های شرکت همراه اول یا با عنوان همراه اول به صورت لاتین و یا با شماره 99635005 ارسال می شود، گفت: به هیچ وجه شرکت، پرداخت نقدی واریز به حساب مشترکان ندارد، بلکه بعد از احراز هویت مشترکان و مراجعه آنان به شرکت و انجام مراحل قانونی جوایز پرداخت خواهد شد.
سخنگوی همراه اول، درباره اینکه افراد سودجو چگونه شماره تلفن های مشترکان را به دست می آورند، افزود: راه های مختلفی برای ارسال پیامک به صورت انبوه وجود دارد.
آقاجانی گفت: افراد از طریق کامپیوتر می توانند به تعداد زیادی از مشترکان پیامک ارسال کنند و یا به صورت رندوم پیامک های انبوه را برای مشترکان خاص بفرستند.
وی درباره پیگیری این اقدام افراد سودجو افزود: ما به صورت معمول این پیامک ها را پیگیری می کنیم اما باتوجه به اینکه این امر حقوقی و قانونی است اگر هر یک از مشترکان درخصوص این پیامک های کذب دچار مشکل شدند برای پیگیری آن می توانند با تماس با شماره 9990 از طریق موبایل و یا 09129990 با تلفن ثابت موضوع را پیگیری کنند.
آقاجانی گفت: مشترکان همچنین می توانند به بازرسی شرکت همراه اول و یا دفاتر خدمات مشترکان در سطح کشور مراجعه کنند و یا تماس بگیرند و پس از پرکردن فرم هایی ما موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

برچسب‌ها: پیامک، سودجویانه
تاریخ ارسال: دوشنبه 27 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 11:35 ق.ظ | چاپ مطلب