آخرین اخبار روزانه تلفن همراه

فروشگاه اینترنتی سیم کارت سروش سامانه 09357505050

مبین وان برای همراه اولیها شبکه اجتماعی ایجاد کرد

دریافت لیست سیم کارت و خرید اینترنتی خطوط رند (ایرانسل - همراه اول - رایتل)

فروشگاه اینترنتی سیم کارت www.e24h.ir

کرمان میدان آزادی نبش خ استقلال مجتمع آریا طبقه اول فروشگاه سروش سامانه

تلفن: 09357505050


شرکت مبین وان با هدف گردآوری خانواده همراه اول در یک جامعه مجازی امن مبتنی بر ارزش ها و اصول فرهنگی جامعه ایرانی ، سامانه باشگاه مشتریان را ، راه انداری کرد .
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس جند ، مدیر عامل شرکت مبین وان با بیان این مطلب افزود : این سامانه با تعامل سازنده و مبتنی بر اعتماد ، رضایت مشتریان خود را جلب کرده و یک رابطه برنده – برنده با آنان داشته است .
 
وی با اشاره به اینکه ، به آن دسته از کاربرانی که در باشگاه مشتریان مشارکت فعال داشته ، جوایزی به قید قرعه داده می شود ؛ افزود : کاربران می توانند با نشانی www.talk.mobin-one.ir به این سامانه دسترسی داشته باشند .
 
مدیر عامل شرکت مبین وان ، با تاکید بر اینکه آمارها نشان می دهد یک پنجم مشترکان همراه اول، حداقل یک بار از خدمات مبین وان استفاده کرده اند ؛ گفت : تاکنون این شرکت اقدام به طراحی و اجرای مسابقات و بازی های خلاقانه و گسترده ای درحوزه خدمات ارزش افزوده کرده است که این مسابقه ها و بازی های پیامکی طرفداران بسیاری را داشته است که از مهمترین آنها می توان به مسابقه ی خلیج فارس اشاره کرد.
 
وی در همین رابطه با تاکید بر اینکه، این شرکت تنها عرضه کننده خدمات ارزش افزوده در حوزه تلفن ثابت است افزود : خدمات ارزش افزوده شرکت مبین وان بر روی بستر تلفن ثابت به صورت سراسر بوده و با همکاری شرکت ارتباطات ثابت ایران ، امکان دسترسی آن در تمامی نقاط کشور به صورت یکسان فراهم شده است .
 
مهندس جند ، به روز رسانی خدمات هشت ستاره ، فراهم کردن فرصت آموزش برابر برای تمام اقشار مختلف جامعه ، مسابقات تعاملی را از دیگر خدمات قابل ارایه در این شرکت دانست و گفت : بر اساس تفاهم نامه ای که بین شرکت مبین ون کیش وبرکت تل در حوزه بهداشت و سلامت ، منعقد شده است ، موضوعات مختلف و کاربردی در زمینه سلامت ، تحت پوشش قرار می گیرد .

تاریخ ارسال: سه‌شنبه 18 تیر‌ماه سال 1392 ساعت 11:11 ق.ظ | چاپ مطلب