آخرین اخبار روزانه تلفن همراه

فروشگاه اینترنتی سیم کارت سروش سامانه 09357505050

سرویس‌ ویژه ماه رمضان همراه اول با هدایای ارزنده معرفی شد

دریافت لیست سیم کارت و خرید اینترنتی خطوط رند (ایرانسل - همراه اول - رایتل)

فروشگاه اینترنتی سیم کارت www.e24h.ir

کرمان میدان آزادی نبش خ استقلال مجتمع آریا طبقه اول فروشگاه سروش سامانه

تلفن: 09357505050

 همزمان با نزدیک شدن به روزهای آغازین ماه مبارک رمضان، سرویس ویژه همراه اول جهت استفاده مشترکان در این ماه پربرکت معرفی شد.
 
به گزارش روابط‌عمومی شرکت راهکارهای همراه کارینا، مشترکان با عضویت در این سرویس روزانه پیامک‌هایی شامل اهمیت تغذیه و سلامت در ماه رمضان، احادیث و روایات، دعای مخصوص هر روز، اوقات شرعی و مسابقه مخصوص ماه رمضان را دریافت می‌کنند.
 
مشترکانی که به سوالات مسابقه پاسخ دهند به ازای هر پاسخ صحیح 10 امتیاز دریافت می‌کنند و پس از پایان ماه مبارک، در روز سی‌ام مرداد ماه به قید قرعه هدایایی از جمله یک دستگاه LED به ارزش 14 میلیون ریال، 2 عدد ربع سکه بهار آزادی، 4 دستگاه گوشی تلفن همراه و 300 شارژ اعتباری 10000 ریالی تقدیم شرکت‌کنندگان خواهد شد. مشترکانی که در طول مسابقه امتیاز بیشتری کسب کرده باشند شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه‌کشی خواهند داشت.
 
براساس این گزارش، مشترکان جهت عضویت، استفاده از بسته‌های پیامکی و شرکت در مسابقه می‌توانند کلمه‌ RAMEZAN را از خط همراه اول به شماره 7020 پیامک کنند؛ لغو عضویت نیز با ارسال کلمه RAMEZAN OFF به شماره 7020 امکان‌پذیر است.
 
اطلاعات بیشتر در این باره و مشخصات سرویس‌های بیشتر همواره از طریق نشانی اینترنتی http://pardis.mobi برای مشترکان همراه اول قابل مشاهده است.

تاریخ ارسال: سه‌شنبه 18 تیر‌ماه سال 1392 ساعت 11:12 ق.ظ | چاپ مطلب