X
تبلیغات
زولا

آخرین اخبار روزانه تلفن همراه

فروشگاه اینترنتی سیم کارت سروش سامانه 09357505050

رگولاتور: فاز آزمایشی رومینگ متقابل 3G اجرا شد

دریافت لیست سیم کارت و خرید اینترنتی خطوط رند (ایرانسل - همراه اول - رایتل)

فروشگاه اینترنتی سیم کارت www.e24h.ir

کرمان میدان آزادی نبش خ استقلال مجتمع آریا طبقه اول فروشگاه سروش سامانه

تلفن: 09357505050

معاون وزیر ارتباطات از اجرای فاز آزمایشی دیتارومینگ ملی خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه استفاده از اینترنت نسل سوم در کل کشور برای همه مشترکان اپراتورهای موبایل امکان پذیر می شود.
 
علی اصغر عمیدیان در گفتگو با مهر با بیان این اینکه هم اکنون طرح رومینگ ملی برای مکالمه، اس ام اس و جی پی آر س بر روی شبکه نسل دوم موبایل قابل اجرا است، گفت: طرح رومینگ ملی برای مشترکان رایتل اجرایی شده است که بر اساس آن مشترکان این اپراتور می توانند از پوشش شبکه اپراتورهای همراه اول و ایرانسل استفاده کنند.
 
وی افزود: هم اکنون در حال اجرای فاز آزمایشی دیتارومینگ ملی هستیم تا پس از صدور مجوز برای سراسری شدن نسل سوم موبایل توسط اپراتورهای کشور استفاده از اینترنت و دیتای نسل سوم نیز امکان رومینگ داشته باشد.
 
معاون وزیر ارتباطات  گفت: فاز آزمایشی دیتارومینگ ملی در دو استان یزد و قم به اجرا درآمده اند و با عملیاتی شدن نسل سوم موبایل  مشترکان سه اپراتور فعال در کشور می توانند از خدمات شبکه نسل سوم شامل اینترنت و دیتا به صورت رومینگ نیز استفاده کنند.
 
به گزارش خبرنگار مهر، طرح رومینگ ملی حدود 10 روز گذشته راه اندازی شد و بر اساس آن با کامل شدن پوشش موبایل در کشور مشترکان اپراتور سوم تلفن همراه می توانند از پوشش اپراتورهای همراه اول و ایرانسل استفاده کنند.
 
همچنین در این طرح مقرر شده مشترکان اپراتور همراه اول و ایرانسل نیز متقابلاً از شبکه های یکدیگر و نیز شبکه رایتل در نقاطی که پوشش شبکه ای کامل نیست استفاده کنند.

تاریخ ارسال: چهارشنبه 4 تیر‌ماه سال 1393 ساعت 11:08 ب.ظ | چاپ مطلب