آخرین اخبار روزانه تلفن همراه

فروشگاه اینترنتی سیم کارت سروش سامانه 09357505050

بنیانگذار سابق اپل: بلاک چین حباب است، بیت کوین را دریابید!

دریافت لیست سیم کارت و خرید اینترنتی خطوط رند (ایرانسل - همراه اول - رایتل)

فروشگاه اینترنتی سیم کارت www.e24h.ir

کرمان میدان آزادی نبش خ استقلال مجتمع آریا طبقه اول فروشگاه سروش سامانه

تلفن: 09357505050

استیو وزنیاک یکی از بنیان‌گذاران شرکت اپل، بلاک چین را حباب خواند ولی بیت کوین را همچنان جذاب و دوست‌داشتنی می‌داند.

 

به نقل از خبرگزاری CNBC در ۲۶ ژوئن، استیو وزنیاک از بنیان‌گذاران اپل، بلاک چین را در عصر حاضر حبابی به‌مانند حباب دات کام خواند و اشاره کرد که این فنّاوری امکان رشد در آینده را خواهد شد.

 

آقای وزنیاک طی اجلاس فنّاوری NEX که در نیویورک برگزار شد به این مطلب اشاره کرد که حباب دات کام نیز در عصر خود سروصدای زیادی به پا کرد، اما درنهایت شرکت‌ها به قول خود نتوانستند عمل کنند.

 

 

همچنین آقای وزنیاک بلاک چین را غیرمتمرکز و یک فنّاوری برای اعتمادسازی توصیف کرد و افزود که برای رسیدن به بلوغ این فنّاوری اندکی زمان لازم است.

 

بلاک چین یک‌شبه تغییری نمی‌کند. ایده‌های خوب فراوانی درزمینهٔ بلاک چین وجود دارند که تنها به دلیل اینکه در زمان نامناسبی به ذهن خطور کرده‌اند و برای درازمدت آماده نیستند، از بین می‌روند.

 

آقای وزنیاک ماه گذشته، نظرات مشابهی را درباره پتانسیل و آینده‌ی ارز دیجیتال و بلاک چین بیان کرد.

 

همچنین خبرگزاری CNBC اشاره کرد که استیو وزنیاک اتریوم را به‌عنوان ارز دیجیتالی برتر که در درازمدت امکان بقا دارد، معرفی کرد و دلیل آن را تطبیق‌پذیری آن در اجازه به توسعه‌دهندگان برای ساخت بلاک چین مجزا بر روی شبکه اتریوم بیان کرد.

 

در اواسط ماه می، در وین اتریش، آقای وزنیاک پلتفرم اتریوم و اپل را باهم مقایسه نمود و آن را در آینده همانند اپل تأثیرگذار دانست.

 

در ادامه گزارش CNBC، استیو وزنیاک دیروز اشاره کرد که بر روی شبکه اجتماعی مبتنی بر بلاک چین که با فیس‌بوک بتواند رقابت کند، به‌صورت شخصی در حال کار کردن است.

 

استیو وزنیاک که اوایل ماه ژوئن بیت کوین را «طلای خالص دیجیتالی» معرفی کرده بود، در پایان به این مطلب اشاره کرد که همچنان این ارز دیجیتال برای او جذاب است.

 

تاریخ ارسال: شنبه 9 تیر‌ماه سال 1397 ساعت 12:12 ب.ظ | چاپ مطلب