آخرین اخبار روزانه تلفن همراه

فروشگاه اینترنتی سیم کارت سروش سامانه 09357505050

ایرانسل به مشترکین جدید مکالمه، پیامک، اینترنت همراه و سیم کارت هدیه می‌دهد

دریافت لیست سیم کارت و خرید اینترنتی خطوط رند (ایرانسل - همراه اول - رایتل)

فروشگاه اینترنتی سیم کارت www.e24h.ir

کرمان میدان آزادی نبش خ استقلال مجتمع آریا طبقه اول فروشگاه سروش سامانه

تلفن: 09357505050


ایرانسل از ارائه بسته های مکالمه، پیامک، اینترنت همراه و همینطور سیمکارت رایگان به مشترکین جدید خود خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکین با خرید سیم‌کارت اعتباری ایرانسل در اسفندماه سال جاری و طی مراحل ثبت نام، ارسال مدارک و برقراری نخستین تماس در همان روز، از ۳۰۰ پیامک فارسی ایرانسلی رایگان به مدت دو هفته بهره‌مند خواهند شد.
 
سیم کارت اعتباری ایرانسل به قیمت 5هزار تومان، با 2هزار تومان اعتبار اولیه رایگان به همراه سه بسته هدیه؛ 10 دقیقه مکالمه ایرانسلی، 10 پیام چندرسانه ای و 10 مگابایت اینترنت همراه ارائه می شود.
 
از سوی دیگر، در صورتیکه این دسته از مشترکین، سیم کارت خریداری شده خود را در طول یک هفته از زمان فعال سازی، جمعا به میزان 10 هزار تومان شارژ کنند، می‌توانند یک سیم کارت اعتباری رایگان بدون پرداخت هزینه، از طریق پست و در محل نشانی ثبت نامی خویش دریافت کنند.
 
همچنین مشترکین جدید ایرانسل، با هر بار شارژ سیم کارت خود به میزان حداقل 2هزار تومان، از ۱۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۱۰ پیامک فارسی ایرانسلی و ۱۰ پیام چندرسانه‌ای برای یک هفته برخوردار خواهند شد. این طرح شامل شارژ شگفت انگیز نمی‌شود.
 
براین اساس، ثبت نام سیم کارت باید در اسفندماه ۹۲ صورت گیرد و فعال سازی سیم کارت و برقراری اولین تماس نیز باید ظرف ۴۸ ساعت پس از ثبت نام انجام پذیرد؛ در غیر این صورت، امکان استفاده از هدایا وجود نخواهد داشت.

تاریخ ارسال: شنبه 3 اسفند‌ماه سال 1392 ساعت 05:29 ب.ظ | چاپ مطلب